AM Decor – dekoracja, florystyka

Poznaj Nas

Dlaczego my?
Mamy pasję oraz niespożyte pokłady pozytywnej energii która jest niezbędna podczas przygotowań tego wyjątkowego dnia.

W AM Decor – dekoracje i florystyka z wielką przyjemnością stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny wystrój sali weselnej, tarasu, pleneru czy kościoła.
Nie wiesz jak będzie wyglądał Ten wyjątkowy Dzień? My Ci pokażemy. Nie wiesz co Ci będzie potrzebne? My podpowiemy. Doświadczenie które posiadamy pozwoli Ci spokojnie spać przed Tym Ważnym Dniem. Dobę poprzedzającą wesele zaczynamy w środę a kończymy w późnych godzinach sobotnich.
Lubimy dużo mówić, pić dobrą kawę i spełniać Wasze Marzenia.

Tyle stajesz się z dnia na dzień piękniejszy,
o ile wzrasta w tobie miłość.
Bo miłość jest ozdobą duszy, jest jej pięknem.

św. Augustyn z Hippony

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej osoby a przysięga ślubna jest jedną z najbardziej wzruszających chwil w dniu ślubu.
Sprawimy aby ta ceremonia była piękna i niezapomniana.

Wszystkie nasze projekty dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Przykładamy olbrzymią uwagę do szczegółów, oraz drobnych dla niektórych nieistotnych elementów które wspólnie tworzą wyjątkową całość.

Posiadamy setki elementów dekoracyjnych które na co dzień wykorzystujemy przy dekoracji zarówno sali weselnej, kościoła jak i tarasu, czy innego wskazanego przez Państwa miejsca. Dzięki doskonałemu przygotowaniu, kilkuletniemu doświadczeniu oraz znajomości branży jesteśmy przygotowani na każdą sytuację, oraz na każde wyzwanie.

Sprawdź nas! Kompleksowo przygotujemy Twój idealny ślub!